Szybki kontakt
576 156 777

Otwórz menu

Projekty domów: Domy duże

Prefabrykowane domy — duże, czyli ponad 130 m2 powierzchni do życia prosto z fabryki

Domy prefabrykowane kojarzą się z kontenerami do 35-70 m2, a tymczasem w naszej ofercie znajdują się też prefabrykowane domy duże. Projekty obejmują metraże do ok. 150 m2, które wbrew pozorom też da się stworzyć w technologii szkieletowej. Poniżej więcej szczegółów na ten temat.

Wśród inwestorów wciąż pokutuje sporo mitów, z którymi chcielibyśmy się rozprawić. Jeden z nich dotyczy właśnie metrażu domów z fabryki. Większości dom prefabrykowany kojarzy się z domami do 35 m2. Tak było kiedy. Już od dawna w fabryce da się też produkować duże prefabrykowane domy o powierzchni do 150 m2 i więcej.

W przypadku szkieletu drewnianego nie ma tak naprawdę znaczenia, jak duża będzie bryła. Szkielet składa się z powtarzalnych elementów, które składamy ze sobą zgodnie z projektem. Duże prefabrykowane domy parterowe to nie jedyne rozwiązania. Na szkielecie drewnianym da się też stworzyć praktyczne poddasze czy antresolę. Tak naprawdę ta technologia pozwala znacznie uprościć wprowadzanie zmian w pierwotnym projekcie. Wszystko może powstać jeszcze w hali produkcyjnej. Później nie będzie żadnych niespodzianek podczas prac na placu budowy. Domy z fabryki to przyszłość budownictwa. Zamiast lat spędzonych na pertraktacjach z fachowcami i zakupach w składach budowlanych, możesz zamówić projekt, a następnie przyjechać na miejsce, gdy dom będzie już stał.

Z379 D

138,5 / 170,7 m2
od 136257 PLN

Z378 D

144,5 / 188,1 m2
od 164332 PLN

Z456

148,8 / 199,9 m2
od 176505 PLN

Zx88

120,6 / 167,9 m2
od 153147 PLN

Z71 GL

91,1 / 133,4 m2
od PLN

Z376 D 35

106 / 110 m2
od PLN

Z376 D

105,6 / 110,6 m2
od 96514 PLN

Gotowe prefabrykowane domy – duże, praktyczne, unikalne

Jest jeszcze jedno nieporozumienie, jeśli chodzi o gotowe, duże prefabrykowane domy. Projekty wbrew pozorom pozwalają na olbrzymią dowolność, jeśli chodzi o wykończenie, a nawet zastosowaną technologię. Na naszej stronie oferujemy często ten sam projekt w wariancie drewnianym, keramzytowym i stalowym. Możesz dobrać, co najlepiej sprawdzi się w Twoim regionie, biorąc pod uwagę miejscowe ceny czy tradycję. prefabrykowane domy duże – modułowe czy drewniane – wykańczasz przecież po swojemu, a w pakiecie Basic sam wstawiasz okna, drzwi i wszystkie inne elementy. Tak naprawdę więc dowolność jest identyczna, jak w przypadku każdej innej technologii, a nawet większa, bo dom od razu powstanie tak, jak go sobie wyobrażasz.

Nowoczesne prefabrykowane domy – duże i do tego gotowe w 3 dni!

Jeśli chodzi o czas budowy, to trudno przebić prefabrykowane domy duże modułowe dostępne poprzez naszą stronę. Gotowy dom składa się na placu budowy w dosłownie 2-5 dni. Według badań, ale i praktyki, prefabrykowane domy duże murowane powstają średnio w 1-2 lata, a niekiedy czas ten wydłuża się nawet do trzech i więcej lat. Trudno się dziwić – duże prefabrykowane domy to duża ilość materiałów, które trzeba zamówić i przewieźć, a także dłuższa praca ekipy. Wszystko to trzeba „zgrać” ze zmianami pogody i pór roku, które sprawiają, że prace trzeba często przerwać w połowie i wrócić do nich dopiero za kilka miesięcy. prefabrykowane domy duże modułowe powstają tymczasem w kilka dni.

Kilka dodatkowych pytań i odpowiedzi na temat działu: prefabrykowane domy duże parterowe modułowe – projekty.

  1. Czy można dostosować projekt dużego domu z prefabrykatów do własnych potrzeb i preferencji? Tak, nasza firma umożliwia dostosowanie projektu domu do indywidualnych oczekiwań klienta. Możemy wprowadzić modyfikacje zarówno w kwestii układu pomieszczeń, jak i elementów wykończeniowych, aby spełnić oczekiwania dotyczące funkcjonalności i estetyki.

  2. Czy prefabrykowane domy duże modułowe są energooszczędne? Tak, technologia prefabrykowanych szkieletów drewnianych, którą stosujemy, charakteryzuje się doskonałą izolacyjnością termiczną. prefabrykowane domy duże modułowe są energooszczędne, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania i chłodzenia. Zastosowanie nowoczesnych materiałów sprawia, że nasze prefabrykowane domy spełniają aktualne normy dotyczące efektywności energetycznej.

  3. Czy dostawa gotowego domu z prefabyrkatów obejmuje wszystkie niezbędne elementy? Tak, nasza oferta zakłada kompleksową dostawę, która obejmuje wszystkie prefabrykowane elementy oraz zabezpieczenie dachu przed opadami atmosferycznymi. Wszystko to jest produkowane w naszym zakładzie, przez co prefabrykowane domy duże – parterowe, ale i piętrowe – powstają szybko już na miejscu inwestycji.

  4. Jakie są koszty budowy domu dużego modułowego w porównaniu z tradycyjnymi metodami budowlanymi? prefabrykowane domy duże modułowe oferują atrakcyjne rozwiązania kosztowe. Krótki czas montażu, brak opóźnień związanych z warunkami atmosferycznymi oraz możliwość kontrolowania kosztów sprawiają, że budowa takiego domu może być bardziej ekonomiczna niż tradycyjne metody budowlane.

  5. Czy technologia prefabrykowana wpływa na trwałość domów dużych modułowych? Odpowiednio skonstruowane szkielety drewniane, stosowane w naszych domach modułowych, gwarantują wysoką trwałość i stabilność konstrukcji. Dodatkowo, zastosowanie prefabrykacji pozwala na kontrolę jakości w warunkach kontrolowanych, co przekłada się na solidność gotowego domu.

  6. Czy prefabrykowane domy duże modułowe są dostępne w różnych stylach architektonicznych? Tak, nasza oferta obejmuje różnorodne projekty, pozwalając na wybór domu, który najlepiej odpowiada indywidualnym upodobaniom estetycznym. prefabrykowane domy duże modułowe dostępne są w różnych stylach, począwszy od nowoczesnych po klasyczne, zapewniając szeroką paletę możliwości aranżacyjnych.

prefabrykowane domy duże modułowe — gotowe w 3 dni!

Jeśli chodzi o czas budowy, to trudno przebić prefabrykowane domy duże modułowe dostępne poprzez naszą stronę. Gotowy dom (duży i w pełni zadaszony) składa się na placu budowy w dosłownie 2-5 dni. Według badań, ale i praktyki, prefabrykowane domy murowane powstają średnio w 1-2 lata, a niekiedy czas ten wydłuża się nawet do trzech i więcej lat. Trudno się dziwić – duże prefabrykowane domy to duża ilość materiałów, które trzeba zamówić i przewieźć, a także dłuższa praca ekipy. Wszystko to trzeba „zgrać” ze zmianami pogody i pór roku, które sprawiają, że prace trzeba często przerwać w połowie i wrócić do nich dopiero za kilka miesięcy.

Projekty indywidualne

Nie znalazłeś gotowego rozwiązania dla siebie …. nic straconego.

W przedstawionych projektach można dokonywać adaptacji i niezbędnych zmian.

Nie zawsze się to opłaca dlatego, możemy też zaprojektować dla Ciebie wymarzony dom od podstaw  (uwzględniający potrzeby Twojej rodziny, warunki gruntowe oraz lokalne warunki zabudowy)

Jeśli masz już gotowy projekt z innej firmy – jesteśmy w stanie wycenić jego budowę jeśli dostaniemy właściwe materiały.

Zapraszamy do kontaktu: [email protected]

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Technologia tradycyjna – murowana

Opis?

Zalety

Wady

Technologie Prefabrykacji

Pod tą nazwą kryją się wszystkie technologie  budowy, w których gotowe ściany i duże elementy budowlane wytwarza się  w fabryce, poza miejscem budowy. 

Podstawowa cześć procesu budowy zaczyna się w fabryce. Wszystkie duże elementy takie jak ściany, dachy, schody czy stropy przygotowywane są w zakładach produkcyjnych metodami przemysłowymi.

Obecnie technologia prefabrykacji jest coraz bardziej zaawansowane i pozwala na wysoki poziom dokładności jakości i unikaniu typowych błędów.

Zalety

Wady

Pakiet Podstawowy Plus

Dom wykonany jest technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego.

Ten zakres, który jest najczęściej zamawiany. Wykonujemy go dla deweloperów oraz klientów indywidualnych.

Oferta zakłada wykonanie i montaż elementów, które zostaną wyprodukowane w zakładzie produkcyjnym wraz z zabezpieczeniem dachu przed opadami.

Taki zakres pozwala na bardzo krótki montaż – cały dom około 3 – 5 dni – oraz dzięki temu redukcję kosztów.

Pozostaną do wykonania wyłącznie typowe prace budowlane, instalacyjne i wykończeniowe.

Pakiet Podstawowy Plus+  to rozszerzony o 7 dodatkowych elementów pakiet podstawowy

Pakiet podstawowy plus +  to budowa Państwa domu z kolekcji Z500  od wbicia łopaty do wykończenia z zewnątrz. W cenę pakiety nie wlicza się  instalacji i wykończenia wewnętrznego.

Co zawiera pakiet?

Ściany zewnętrzne

Ścianki działowe

Konstrukcja dachu

Stolarka

Co dodatkowo zawiera pakiet?

Pakiet Podstawowy

Dom wykonany jest technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego.

Ten zakres, który jest najczęściej zamawiany. Wykonujemy go dla deweloperów oraz klientów indywidualnych.

Oferta zakłada wykonanie i montaż elementów, które zostaną wyprodukowane w zakładzie produkcyjnym wraz z zabezpieczeniem dachu przed opadami.

Taki zakres pozwala na bardzo krótki montaż – cały dom około 3 – 5 dni – oraz dzięki temu redukcję kosztów.

Pozostaną do wykonania wyłącznie typowe prace budowlane, instalacyjne i wykończeniowe.

Co zawiera pakiet?

Ściany zewnętrzne

Ścianki działowe

Konstrukcja dachu

Stolarka

Dodatkowo zapewniamy

Pakiet Basic

To podstawowy program na start. Pozwala on inwestorom rozpocząć budowę a potem własną pracą lub lokalnymi ekipami ją kontynuować. Nie jest to do końca tak popularna jeszcze do dziś w Europie Wschodniej budowa systemem gospodarczym ale trochę ją przypomina. Pakiet Basic (mini) daje olbrzymią przewagę profesjonalnego zmontowania w ciągu 2 dni szkieletu drewnianego stanowiącego konstrukcję naszego domu.

Co zawiera pakiet?

Ściany zewnętrzne

Ścianki działowe

Konstrukcja dachu