Szybki kontakt
576 156 777
biuro@domzfabryki.eu

Otwórz menu

Projekty domów: Domy dla singla

Małe prefabrykowane domy dla singla prosto z fabryki?

Dom kojarzy się z dużą rodziną, ale przecież wielu singli też marzy o tym, by zamieszkać „na swoim”. Dobra wiadomość jest taka, że prefabrykowane domy dla singla są oczywiście najtańsze – szczególnie, jeśli singiel zdecyduje się na technologię prefabrykowaną.

Dziś prefabrykowane domy dla singla powstają najszybciej w historii

Budowa domu od zawsze należała do specjalistycznych zajęć wymagających zaangażowania i wiedzy. Nawet, jeśli nie robisz tego osobiście, musisz nadzorować ekipy, orientować się w kosztach materiałów i rozmawiać z fachowcami. To zwyczajnie męczące, szczególnie jeśli to wszystko ma nadzorować jedna osoba. Dlatego prefabrykowane domy dla singli powstawały kiedyś najrzadziej. Po co poświęcać lata ze swojego życia na budowę domu, zamiast… kupić mieszkanie? Dopiero pojawienie się technologii prefabrykowanej zrewolucjonizowało ten proces.

Teraz prefabrykowane domy dla singla są przygotowywane wcześniej w fabryce, a na placu budowy powstają dosłownie w kilka dni. To na tyle uprościło ten proces, że powstaje dziś najwięcej domów dla jednej osoby w historii. Wcześniej zwyczajnie nie opłacało się przechodzić całego wieloletniego procesu, by w efekcie postawić budynek o powierzchni 30 czy 50 m2.

Ile kosztuje dom dla singla?

Jeśli chodzi o prefabrykowane domy dla singla, kolejnym argumentem na ich rzecz jest cena. Domki dla jednej osoby o powierzchni 50 m2 można budować etapami lub postawić od razu. W tym pierwszym przypadku za stan podstawowy trzeba będzie zapłacić ok. 60 tys. zł. Później można już samemu lub z ekipą położyć blachę na dach, zamówić okna, a wreszcie urządzić swój dom. To pomysł na lokatę kilkudziesięciu wolnych tysięcy i ukończenie budowy w miarę gromadzenia kapitału. Jeśli natomiast chodzi o prefabrykowane domy dla singli stawiane „od A do Z”, to za taki o pow. ok. 50 m2 trzeba zapłacić ok. 220 tys. zł. Do takiego domu dla jednej osoby po podłączeniu instalacji i wykończeniu można się już wprowadzić.

Zx157 D

53,6 m2
od 71796 PLN

Z87 D

65,1 / 70,7 m2
od 73182 PLN

Z42 D

37,5 m2
od 51071 PLN

Z78 D

66 / 69,6 m2
od 75758 PLN

Zx105 D

93,7 / 87,3 m2
od 82585 PLN

Z451 D

49,1 / 51,4 m2
od 58014 PLN

Domki dla singli 34 – 93 m2 – nasze propozycje

Domki dla singli w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego to innowacyjne rozwiązanie, łączące funkcjonalność, komfort i szybki montaż. Nasze propozycje mieszczą się w zakresie od 34 do 93 m2, idealnie dostosowując się do różnych potrzeb i preferencji singli. Wykorzystywana technologia prefabrykacji szkieletu drewnianego gwarantuje nie tylko solidność konstrukcji, ale także krótki czas montażu oraz korzystne rozwiązania kosztowe.

Domki te wykonane są z dbałością o najnowsze trendy architektoniczne, zapewniając singlowi komfortowe warunki mieszkalne. Szkielet drewniany umożliwia elastyczne kształtowanie przestrzeni, co pozwala na stworzenie funkcjonalnego i estetycznego wnętrza. Architektura domków z prefabykatów dla singli w naszej ofercie uwzględnia zróżnicowane potrzeby, począwszy od mniejszych jednopokojowych kawalerek po bardziej przestronne prefabrykowane domy z kilkoma pokojami, które mogą pełnić funkcję sypialni, biura czy hobby room.

Nasz zakres najczęściej zamawiany obejmuje domki o powierzchni od 34 do 93 m2, co stanowi idealne rozwiązanie dla singli, ceniących sobie funkcjonalność i intymność swojego mieszkania. prefabrykowane domy te wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, ale także szybkim montażem, który zajmuje zaledwie od 3 do 5 dni. Taki model budowy pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale również skorzystać z atrakcyjnych rozwiązań kosztowych.

Oferta obejmuje kompleksowe wykonanie i montaż elementów, które są wcześniej wyprodukowane w naszym zakładzie produkcyjnym. Montaż prefabrykowanego szkieletu drewnianego gwarantuje stabilność i trwałość konstrukcji, co stanowi istotny element komfortu i bezpieczeństwa singla. Ponadto, zabezpieczenie dachu przed opadami jest już uwzględnione w ofercie, eliminując dodatkowe kłopoty związane z nieprzewidywalnymi warunkami atmosferycznymi.

Oferowane przez nas domki dla singli to propozycja zarówno dla deweloperów, jak i klientów indywidualnych. Dostępność różnych metraży pozwala dopasować rozmiar domu do indywidualnych preferencji i potrzeb. Pozostaje jedynie przeprowadzenie standardowych prac budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych, co jeszcze bardziej ułatwia proces inwestycji.

Podsumowując, domki dla singli w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego, to nie tylko odpowiedź na współczesne wyzwania rynku nieruchomości, ale także propozycja dla osób ceniących sobie funkcjonalność, szybkość budowy i nowoczesny design.

Projekty indywidualne

Nie znalazłeś gotowego rozwiązania dla siebie …. nic straconego.

W przedstawionych projektach można dokonywać adaptacji i niezbędnych zmian.

Nie zawsze się to opłaca dlatego, możemy też zaprojektować dla Ciebie wymarzony dom od podstaw  (uwzględniający potrzeby Twojej rodziny, warunki gruntowe oraz lokalne warunki zabudowy)

Jeśli masz już gotowy projekt z innej firmy – jesteśmy w stanie wycenić jego budowę jeśli dostaniemy właściwe materiały.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@domzfabryki.eu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Technologia tradycyjna – murowana

Opis?

Zalety

Wady

Technologie Prefabrykacji

Pod tą nazwą kryją się wszystkie technologie  budowy, w których gotowe ściany i duże elementy budowlane wytwarza się  w fabryce, poza miejscem budowy. 

Podstawowa cześć procesu budowy zaczyna się w fabryce. Wszystkie duże elementy takie jak ściany, dachy, schody czy stropy przygotowywane są w zakładach produkcyjnych metodami przemysłowymi.

Obecnie technologia prefabrykacji jest coraz bardziej zaawansowane i pozwala na wysoki poziom dokładności jakości i unikaniu typowych błędów.

Zalety

Wady

576 156 777
biuro@domzfabryki.eu

Pakiet Podstawowy Plus

Dom wykonany jest technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego.

Ten zakres, który jest najczęściej zamawiany. Wykonujemy go dla deweloperów oraz klientów indywidualnych.

Oferta zakłada wykonanie i montaż elementów, które zostaną wyprodukowane w zakładzie produkcyjnym wraz z zabezpieczeniem dachu przed opadami.

Taki zakres pozwala na bardzo krótki montaż – cały dom około 3 – 5 dni – oraz dzięki temu redukcję kosztów.

Pozostaną do wykonania wyłącznie typowe prace budowlane, instalacyjne i wykończeniowe.

Pakiet Podstawowy Plus+  to rozszerzony o 7 dodatkowych elementów pakiet podstawowy

Pakiet podstawowy plus +  to budowa Państwa domu z kolekcji Z500  od wbicia łopaty do wykończenia z zewnątrz. W cenę pakiety nie wlicza się  instalacji i wykończenia wewnętrznego.

Co zawiera pakiet?

Ściany zewnętrzne

Ścianki działowe

Konstrukcja dachu

Stolarka

Co dodatkowo zawiera pakiet?

Pakiet Podstawowy

Dom wykonany jest technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego.

Ten zakres, który jest najczęściej zamawiany. Wykonujemy go dla deweloperów oraz klientów indywidualnych.

Oferta zakłada wykonanie i montaż elementów, które zostaną wyprodukowane w zakładzie produkcyjnym wraz z zabezpieczeniem dachu przed opadami.

Taki zakres pozwala na bardzo krótki montaż – cały dom około 3 – 5 dni – oraz dzięki temu redukcję kosztów.

Pozostaną do wykonania wyłącznie typowe prace budowlane, instalacyjne i wykończeniowe.

Co zawiera pakiet?

Ściany zewnętrzne

Ścianki działowe

Konstrukcja dachu

Stolarka

Dodatkowo zapewniamy

Pakiet Basic

To podstawowy program na start. Pozwala on inwestorom rozpocząć budowę a potem własną pracą lub lokalnymi ekipami ją kontynuować. Nie jest to do końca tak popularna jeszcze do dziś w Europie Wschodniej budowa systemem gospodarczym ale trochę ją przypomina. Pakiet Basic (mini) daje olbrzymią przewagę profesjonalnego zmontowania w ciągu 2 dni szkieletu drewnianego stanowiącego konstrukcję naszego domu.

Co zawiera pakiet?

Ściany zewnętrzne

Ścianki działowe

Konstrukcja dachu